קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

בר מצווה בגיל 13 הוא אירוע מיוחד לבנים שמרגישים שהם התבגרו והפכו מילדים לגברים צעירים האירוע מנתב את הילד מילדות לבגרות ולאחריות מבחינה דתית, משפחתית וחברתית. לכן כדאי לחגוג את בר המצווה בקטגוריה המתאימה לאופי המשפחתי, להזמין את ילדי הכיתה, החברים והמשפחה לחגיגת בר המצווה. המגמה היא להפיק אירוע יוצא דופן ומושקע שייזכר לעוד שנים רבות.

קייטרינג לאירוע בר מצווה

מעוניינים לערוך את אירוע בר המצווה בצורה מיוחדת ומרשימה, הצוותים המקצועיים של חברת נויה פוד מסוגלים לארגן עבורכם קייטרינג מיוחד לחגיגת הבר מצווה. מדובר בשירותי קייטרינג לבר מצווה המותאמים לכך לאור ניסיונם הרב של השפים. אין ספק שהאורחים המוזמנים למסיבת הבר מצווה ייהנו מכל המטעמים שיוגשו להם.

על פי פילוח המוזמנים לאירוע בר המצווה, אם מוזמנים ילדי הכיתה וחברים קרובים או רוב המוזמנים הם בוגרים, מחליטים על התפריט הנכון לכל הרבדים. אם אתם מתכננים בר מצווה בחצר הגדולה שלכם או באולם, חברת נויה נספק לכם קייטרינג לבר מצווה שהוא הטעים המגוון והטרי ביותר עבורכם. ואם אתם מתכננים בר מצווה בכותל, אפשר לתאם שירותי הסעדה בקרבת מקום.

בר מצווה במקום סגור

בכניסה לאירוע נציב דוכני מזון מכל הסוגים אשר יתאימו לכל אחד מהמוזמנים, בני הנוער ייהנו ממנות של המבורגר עבה בטיב מעולה בתוך לחמנייה טרייה ובתוכה תוספת של חמוצים, עגבנייה וחסה, או ייהנו מטוסט נקניק אשר יוכן בעזרת השפים המיומנים של החברה. ואם יעדיפו פלפל יש גם פלפל חם פיקנטי בתוך פיתה עם חומוס טחינה עגבנייה וחמוצים תוצרת הבית. עבור הבוגרים אשר יעדיפו פריטים ממגשי סושי טעימים כשרים במגוון עשיר מאד עם דגים וירקות טריים או סושי צמחוני. יהיו גם דוכני בוריק וטורטיות עבור האוהבים בצקים למיניהם.

מגשי קייטרינג על השולחנות

על שולחנות האורחים יוגשו בשרים טריים ועסיסיים במגוון תיבולים ישראלים ובסוגי רטבים שונים. כמה סוגי הבשר מבושלים בשיטות מיוחדות ששומרים על עסיסיותם וטעמם. יוגשו גם סלטים צבעוניים המורכבים מירקות טריים וכן סוגי סלטים חריפים. בדוכן השתייה תוגש שתיה קלה עבור הנוער ושתייה חריפה עבור הבוגרים המעוניינים באלכוהול.

בר מצווה בכותל

אם בוחרים לחגוג בר מצווה בכותל, הצוותים של חברת קייטרינג נויה פוד נספק לכם קייטרינג לבר מצווה במגשי אירוח מיוחדים אשר לא זקוקים לחימום או קירור, אלא לפתוח את המכסה ולהניח לפני האורחים את מגוון הטעמים הכוללים מיני כריכים, טורטיות, שיפודי סלמון טריים ובשרים למיניהם טריים ועסיסיים.

כמו כן קינוחים ופירות עונתיים, שתייה קלה המהלך הארוחה ובסיומה תוגש לאורחים שתייה חמה. לשמחה הגדולה ייהנו המשתתפים גם מיין משובח, שמפניה ובירות כדי ליצור אווירה קסומה במהלך כל האירוע.

מעוניינים לקיים אירוע בר מצווה מיוחד ומעניין שלא יישכח? צרו קשר עם חברת נויה פוד ואנו נדאג לספק לכם את הקייטרינג המושלם המתאים לכל המוזמנים לאירוע.

כתיבת תגובה