משחקים מאתגרים במסגרת יום גיבוש לעובדים

משחקים מאתגרים במסגרת יום גיבוש לעובדים

המטרה העיקרית של יום גיבוש לעובדים, היא ליצור שיתופי פעולה בין העובדים ביום זה וזאת כדי שיהיו לכך השלכות גם בעתיד על המהלכים העסקיים. בדרך זו הם יכירו את האישיות של כל אחד מהם במסגרת החברתית ויכירו אותם לעומק.

חפש את המטמון ביער

בנקודה הראשונה של יום גיבוש לעובדים, מחכים לעובדים מדריכים אשר מסבירים להם כיצד משחקים את המשחק חפש את המטמון. העובדים מתחלקים לכמה קבוצות אשר מורכבות מהעובדים של כל המחלקות, כך שמקצתם אינם מכירים כלל את השותפים שלהם למשחק.

העובדים יקבלו רמז מסוים שקשור למקום שבו הם נמצאים כמו לדוגמה הר הכרמל, הם יצטרכו לפתור את חידת הידע, חידה פיננסית, גיאוגרפית, היסטורית וכו’. כאשר העובדים הראשונים יצליחו לפצח את התעלומה, הם יקבלו את הרמז הבא וכך הם יתקדמו לאורכו של המשחק. יש חידות שהן קשות מאד ואחרות שהן קלות מאד. בסופו של דבר, אחת הקבוצות מצליחה להגיע ראשונה בניווט נכון לנקודה שהיא נקודת הסיום ובה ממתינים להם המדריכים.

השמחה של הקבוצה המנצחת היא עצומה והעובדים אשר רק לפני שעה לא הכירו זה את זה, פתאום מתחבקים, שרים והם הכי מאושרים יחד בעולם.

קראו עוד על הזמנת דוכני מזון לאירועים

סיור ביקב

האהבה של הישראלים ליין משובח הולכת וגדלה עם השנים והרגלי השתייה של יינות אדומים או לבנים שהם בטיב מעולה הולכים ומתרחבים. זו הסיבה שסיור ביקב זו אופציה מרתקת ולכולם נעים להסתובב בין ערמות הענבים, עמדות ההכנה של היינות, חביות היין הריחניות והבקבוקים היפהפיים שמהם האורחים של יום גיבוש לעובדים נהנים מטעימות של יין אדום ויין לבן. הטעמים המעולים מובילים לכך שרבים מהם רוכשים כמה בקבוקים הביתה ומעלים אותם לאוטובוס.

שייט בלב-ים

אחרי המשחק והטיול המעייפים, אין כמו לעלות על יאכטה גדולה שמותאמת לכמות העובדים, עליה הם מפליגים ללב ים מול חופי ישראל. במקרים רבים הם נהנים מארוחה נפלאה על היאכטה, משקאות מעולים, מוסיקה ואווירה ים תיכונית. כך הם נהנים לראות מרחוק את ערי החוף השונות, את שוברי הגלים וגם את ספינות המשא הרבות אשר נעות לכיוון הנמלים הימיים של ישראל.

טיול אחר הצהריים

השעות חולפות ואחרי האווירה הפסטורלית על היאכטה, העובדים נהנים מטיולי שקיעה באחת מערי החוף כמו עכו. הטיול נערך ליד החומות של העיר העתיקה והעובדים נהנים לראות בין האבנים את השמש האדומה אשר שוקעת לאיטה ולאחר פרק זמן מסוים נעלמת במערב. עם רדת החשיכה הירח מחליף את השמש והוא מאיר את החומות וכך אפשר להמשיך לטייל וליהנות מהפינות האותנטיות לאורך החומות שנבנו לפני מאות ושנים.

הערך המוסף של יום גיבוש לעובדים

בסוף הטיול העובדים מאושרים מהעובדה שהם עובדים בחברה אשר דואגת לעובדיה ומעניקה להם גם ימי גיבוש וטיולים לאות הערכה על העבודה, המוטיבציה ועל תחושת השייכות שלהם לעסק.

אולי יעניין אותך יום כיף לחרדים

כתיבת תגובה